گواهی SSL چیست ؟

Uncategorised
پروتکل (SSL (Socket Secure Layer ، یک استاندارد وب برای کدکردن اطلاعات بین کاربر و وب سایت است. اطلاعاتی که توسط یک اتصال SSL مبادله می شوند بصورت کد شده ارسال می شوند و بدین ترتیب اطلاعات مبادله شده از دزدیده شدن یا استراق سمع محافظت می شوند. SSL برای شرکتها و مشتریان این امکان را فراهم می کند که بتوانند با اطمینان اطلاعات خصوصی شان را مانند شماره کارت اعتباری، به یک وب سایت بطور محرمانه ارسال کنند. برای برقراری یک اتصال SSL به Web Server Certificateها نیاز می باشد. چرا SSL ؟ هنگامی که به فروشگاهی وارد می شوید ، می دانید که با چه وضعیتی روبرو هستید.کالاها ، مارک آنها و راهنمای فروشگاه را می بینید. می توانید مطمئن باشید که اگر در خرید شما اشکالی پیش بیاید ، مدیر فروشگاه یا صاحب آن برای مراجعه در دسترس خواهند بود. اما بر روی اینترنت ، مراجعه کنندگان به پایگاههای وب هیچ راه قابل اطمینانی برای آگاهی از اینکه چه کسی صاحب پایگاه “فروشگاه مجازی” است ، دردست ندارند. هنگامی که مشتریان با قصد انجام یک خرید اینترنتی ، به یک پایگاه وب وارد می شوند ، علاقه دارند بدانند که پول را به چه کسی می پردازند. آنها خواستار اثبات هویت صاحب پایگاه بوده ، و می خواهند بدانند که اطلاعات شخصی ارسالی آنها به پایگاه مزبور توسط سایر کاربران اینترنتی قابل ردگیری و تداخل نیست. اینجاست که گواهینامه های الکترونیکی SSL به صحنه می آیند.

لايسنس

Uncategorised

                                     به‌منظور سهولت استفاده از خدمات شركت و نرم افزار هاي بين المللي و عبور از تحريم ها ، لايسنس هاي برخي از نرم افزار ها با جزئیات و نرخ این خدمات بر اساس جدول زیر قابل ارائه ميباشد.

لازم به ذكر است BUNext داراي نمايندگي رسمی شرکت نرم افزار دایرکت ادمین (DirectAdmin JBMC Software) است و فروش لایسنس نرم افزار های دایرکت ادمین (DirectAdmin) به صورت فوری توسط BUNext قابل انجام است ، تمامی مشترکان BUNext و همچنین تمامی افرادی که سرور هایشان در دیتاسنتر های دیگر شرکت ها میباشد ، میتوانند لایسنس دایرکت ادمین را به صورت فوری دریافت و استفاده کنند ، متاسفانه تحویل لایسنس ها تا حدود 60 دقیقه زمان میبرد ، علت این امر تائید لایسنس توسط گروه فروش BUNext میباشد.

 

 نام نرم افزار  هزينه اوليه (تومان)  هزينه تمديد / ماهيانه (تومان) هزينه تمديد / ساليانه (تومان)   مدت تحويل (روز كاري)  سفارش
 DirectAdmin (VPS)    18.000      
DirectAdmin (Dedicated Server)          
           
           
           
           

مقالات دیگر...